KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354518
nr 1235 4518
Inga Berg
(1912-1995), Sverige
Oljemålning, "Våraning". Signerad, daterad -48. Olja på duk, 45x26 cm
Inga Berg, svensk bildkonstnär född i Örebro 1912, död 1995 .
Utrop:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:24:40